Poradenství

V případě zájmu Vám rádi poskytneme jakékoli informace z našeho oboru působnosti. Využijte našich znalostí a dlouholetých zkušeností a obraťte se se svým problémem na náš vyškolený personál. Zaručujeme Vám, že budete vždy s našimi službami spokojeni.

GARANCE KVALITY A PROFESIONALITY

V případě zájmu zašleme kopii pojistky zřízené na 10.000.000 Kč, kopie bezdlužnosti FÚ, Soc., zdravotní poj., celní úřad, osvědčení o oprávněném podnikání a reference námi uklízených budov atdp.

POUŽITÍ EKOLOGICKÝCH ČISTÍCÍCH PROSTŘEDKŮ

Naše firma  HM úklidové služby s.r.o.používá čistící prostředky značky ECOLAB, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Vysoké nároky na hygienickou čistotu v nemocnicích a jiných zařízeních pomáhají splnit dezinfekční a čistící přípravky divize Healthcare. Naše nabídka zahrnuje přípravky pro desinfekci ploch, nástrojů, rukou a pokožky, doplněné mycími a ošetřujícími prostředky, dávkovači a dalšími pomůckami při práci v úklidu.

Vysoce koncentrované přípravky a moderní dávkovací zařízení odrážejí snahu o maximální bezpečnost pracovníků a péči o životní prostředí. Vysoce účinné přípravky jsou doplněny řadou úklidové mechanizace jako jsou vysavače, ploché mopy, úklidové vozíky, čistící a leštící stroje.

Toto vše a značka ECOLAB vytvářejí jednolitý celek, který vychází vstříc životnímu prostředí, požadavkům jednotlivých námi uklízených objektů a maximální ochraně našich pracovníků.