Preloader
Jsme tu pro Vás! Již 15 let
Pracovní dny : Po-pá (8.00 - 18.00)

Kontaktujte nás

hm.uklidove@seznam.cz

Náš telefon:

702474238

Adresa

HM úklidové služby s.r.o. Dub 3 Starý Jičín 741 01

let zkušeností

Služby

Nabízíme tyto služby

Neustále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákazníků.

Vždy jsme tu pro Vás. Můžete se kdykoli přijít poradit s našimi odborníky. Ochotně zodpovíme všechny dotazy a podáme cenné rady a připomínky.

Měsíc úklidu zdarma

Spokojenost zákazníků je naší prioritou

Pouze od nás získáte jeden měsíc úklidu ZDARMA Naše úklidová firma Vám nabízí každé 2 týdny mimořádné slevové akce, využijte je. Určeno pro: firmy a instituce

GARANCE KVALITY A PROFESIONALITY

Poradenství, GARANCE KVALITY A PROFESIONALITY a EKOLOGICKÉ ČISTÍTÍ PROSTŘEDKY

Poradenství

Profesionální poradenství

V případě zájmu Vám rádi poskytneme jakékoli informace z našeho oboru působnosti. Využijte našich znalostí a dlouholetých zkušeností a obraťte se se svým problémem na náš vyškolený personál. Zaručujeme Vám, že budete vždy s našimi službami spokojeni.

Kvalita

Garance kvality

V případě zájmu zašleme kopii pojistky zřízené na 10.000.000 Kč, kopie bezdlužnosti FÚ, Soc., zdravotní poj., celní úřad, osvědčení o oprávněném podnikání a reference námi uklízených budov atdp.

Ekologické prostředky

Rychle a zdravě

V případě zájmu zašleme kopii pojistky zřízené na 10.000.000 Kč, kopie bezdlužnosti FÚ, Soc., zdravotní poj., celní úřad, osvědčení o oprávněném podnikání a reference námi uklízených budov atdp.

Svět

Na životním prostředí nám záleží

Vysoce koncentrované přípravky a moderní dávkovací zařízení odrážejí snahu o maximální bezpečnost pracovníků a péči o životní prostředí. Vysoce účinné přípravky jsou doplněny řadou úklidové mechanizace jako jsou vysavače, ploché mopy, úklidové vozíky, čistící a leštící stroje. Toto vše a značka ECOLAB vytvářejí jednolitý celek, který vychází vstříc životnímu prostředí, požadavkům jednotlivých námi uklízených objektů a maximální ochraně našich pracovníků.